FFUD FEST v Seredi má ôsme pokračovanie už tento víkend!

FFUD FEST vol.VIII
11-13. August 2017 – Kemping, Sereď, Slovakia

VSTUP/ENTRY :
1DEŇ/1DAY : 15€
2DNI/2DAYS : 20€

Stránka na FB: https://www.facebook.com/FfudFest/

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/344959535934020/

Tak ste sa konečne dočkali ! Osme pokračovanie Ffud Festu bude tradične druhý augustový víkend. Pribudol parádny program do stanu, kde oba dni zahrajú hlučné a rýchle kapely. V spolupráci s trnavským KUBIKom pripravujeme diskusie, prednášky a DIY dielne. A pravdepodobne to najdôležitejšie je kopec jebových kapiel na hlavnom pódiu. Nebude samozrejme chýbať kopec vegánskeho žrádla a distrá s muzikou ktorú tak milujete.

PROGRAM :

MAIN STAGE

NOT ON TOUR [punk rock – IL]
https://notontour.bandcamp.com/

THE BORING [hardcore – FRA]
https://theboring.bandcamp.com/

PASMATERS [hardcore punk – HR]
https://pasmaters.bandcamp.com/

HOBOS [crust’n‘roll – ITA]
https://hobosband.bandcamp.com/

NOVIOT POCHETOK [punk rock – MKD]
https://noviotpochetok.bandcamp.com/

SLANDER [hardcore – ITA]
https://slanderhc.bandcamp.com/

BURN THE CROSS [metal hardcore – PL]
https://burnthecross.bandcamp.com/

DON VITO [noise rock – GER]
https://donvito.bandcamp.com/

HIRNSÄULE [hardcore punk – GER]
https://hirnsaeule.bandcamp.com/

VVVLV [sludge – ROM]
https://vvvlv.bandcamp.com/

FUCK THIS BAND [raw punk – AT]
https://notriviapeddlers.bandcamp.com/

RUTKA LASKIER [emo violence – CZ]
https://rutkalaskier.bandcamp.com/

EMPTY HALL OF FAME [hardcore – CZ]
https://emptyhalloffame.bandcamp.com/

JET8 [skacore – CZ]
https://jet8.bandcamp.com/

ANTISOCIAL SKILLS [hardcore punk – SK/CZ]
https://antisocialskills.bandcamp.com/

GODOT YOUTH [hardcore punk – CZ]
https://godotyouth.bandcamp.com/

ILLEGALITY [punk – SK]
http://bandzone.cz/ilegality

THE PUBLIC [hardcore – SK]
https://thepublic.bandcamp.com/

BETON [dbeat – SK]
https://betoncrust.bandcamp.com/

THE CITADEL [hardcore – SK]
https://thecitadel.bandcamp.com/

RÜBÄNISKÖ [nihilpunk – SK]
https://burinarecords.bandcamp.com/

THE WILDERNESS [noisepunk – SK]
http://bandzone.cz/thewildernesstt

ZOZOO [hardcore – SK]
https://zozoo.bandcamp.com/

SAMORAST [hardcore – SK]
https://samorast.bandcamp.com/

RIGHT TO KILL [crust – SK]
http://bandzone.cz/righttokill

FAST´N´NOISE TENT :

SIST EN 343 [industrial noise – SLO]
https://www.youtube.com/watch?v=W7f3W_OHEkc

CHRUP [experimental space noise – CZ]
https://www.youtube.com/watch?v=u9oNp46PtMU

UNCLE GRASHA’s FLYING CIRCUS [noise – CZ]
http://bandzone.cz/ugflyingcircus

SEDEM SUPRAPHON MINÚT [noisecore – SK]
https://sedemminutstrachu.bandcamp.com/

MASSOLA [jazz/grind – CZ]
http://bandzone.cz/massola

SxOxTxE [grindcore – HUN]
https://sxoxtxex.bandcamp.com/

PRUGELKNABE [powerviolence – CZ]
http://bandzone.cz/prugelknabe

KARAK [grind/violence – HUN]
https://karak.bandcamp.com/

RABIES [fastcore – CZ]
http://bandzone.cz/rabiesvzteklina
MEDICATION TIME [powerviolence – SK]
https://medicationtime.bandcamp.com/

CARL GUT [fastcore – CZ]
http://bandzone.cz/carlgut

PANZER THANATRON [black grind – CZ]
http://bandzone.cz/_81097

AKUSTICKÉ TRIEZVENIE/ACOUSTIC HANGOVER :
TED MOODY
https://tedmoody.bandcamp.com/

MIŠO ŠTICH
http://muzika-komunika.blogspot.sk/2015/01/miso-stich-sp-2015.html

SAMOTÁR
https://samotar.bandcamp.com/

AFTERPARTY :
JUNIOR BENGEL
DJ GONZO
TEMNÉ MELÓDIE – GARGAMEL, TRASHMAN, HELLHOUND

PREDNÁŠKY, DISKUSIE, DIY DIELŇA v réžii trnavského KUBÍKU

Časový rozpis:

PIATOK /FRIDAY

18.00 – 18.30 – ZOZOO
18.45 – 19.15 – ANTISOCIAL SKILLS
19.30 – 20.00 – GODOT YOUTH
20.15 – 20.45 – RBNSK
21.00 – 21.30 – ILEGALITY
21.45 – 22.30 – NOVIOT POCHETOK
22.45 – 23.15 – NOT ON TOUR
23.30 – 00.00 – SLANDER
00.15 – 00.45 – THE PUBLIC
01.00 – 01.30 – HOBOS

SOBOTA/SATURDAY

14.00 – 14.30 – RIGHT TO KILL
14.45 – 15.15 – FUCK THIS BAND
15.30 – 16.00 – SAMORAST
16.15 – 16.45 – JET8
17.00 – 17.30 – EMPTY HALL OF FAME
17.45 – 18.15 – THE WILDERNESS
18.30 – 19.00 – RUTKA LASKIER
19.15 – 19.45 – VVVLV
20.00 – 20.30 – HIRNSÄULE
20.45 – 21.15 – PASMATERS
21.30 – 22.00 – THE BORING
22.15 – 22.45 – THE CITADEL
23.00 – 23.30 – BETON
23.45 – 00.15 – BURN THE CROSS
00.30 – 01.00 – DON VITO

NEDEĽA/SUNDAY

10.00 – TED MOODY
10.45 – MIŠO ŠTICH
11.30 – SAMOTAR

Všetky uvedené informácie aj texty pochádzajú z FB eventu tohto festivalu.

Mrtvolka

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj